Апартмани Toblerone Lux 4*-Будва

краток опис
од 70,00 €

Опис

Апартмани Toblerone Lux 4*-Будва

Апартманите Toblerone Lux 4* се наоѓаат во центарот на Будва, на само 100м од плажата, и 500м од Стариот град.

Апартманите се во 4 катна зграда и имаат категоризација од 4*.

 

Опис на апартманите:

Апп.1 : Апартманот е со големина од 49м2 , се состои од спална соба и дневна соба раздалени  со внатрешна врата, мала тераса на која има една маса и 1 столица, апартманот има делумно поглед на море. Во дневната има гарнитура на развлекување. Опремен е со мини кујна, машина за миење на садови, 2 клими и машина за перење на алишта. Максимум капацитет за сместување е 4 лица.

Апп.2 : Апартманот е со големина од 79м2 , се состои од 2 спални соби и дневна соба, има кујна, голема тераса, делумно е со поглед на море, може да се сместат најмногу 5 возрасни лица или 3 возрасни лица со 3 деца, опремен е со машина за миење садови, 4 клими, машина за перење алишта

 

  Тип на апартман

Услуга

05.06.-30.06.

01.07.-31.08.

01.09.-30.09.

Зафатеност

Апп.1

1 спална, мал балкон

Наем

70,00 

82,00 

73,00 

Max 4 лица

Апп.2

2 спални, поглед на море голема тераса

Наем

90,00 

115,00 

99,00 

Max 6 лица

  • Цените се на база наем на апартман на ден
  • Туристичката такса не е вклучена во цената и се доплаќа на лице место.
  • Пријавување / Одјавување во апартманите : 14:00ч / 10:00ч

 

Можност за органзиран превоз доколку се совпадне наемот со термините за превоз

( секоја сабота одење и враќање)  

  • Цена за превоз 40 €
  • Превоз за деца од 0 до 3.99 – 20 €

Превоз:

Поаѓање во 03:00ч. на паркингот кај салата Борис Трајковски

Ќе се патува согласно моменталните протоколи за превоз.

За време на патувањето задолжително е носење на маска со која се покрива устата и носот.


Галерија