Вила IVONA 3*-Будва

краток опис
од 38,00 €

Опис

Вила IVONA 3*-Будва

Вила IVONA 3* има одлична локација, се наоѓа на 5 минути одење од плажата, исто така и на 5 мин одење од Стариот град.

За туристи кои сакаат се да им е близу е одличен избор.

Опис на собите:

1/2 соба со балкон : Собата е со големина од 15м2 , стандардна двокреветна соба со француски лежај или 2 раздвоени кревети со балкон и поглед на соседната зграда. Има сателитска ТВ, клима, фрижидер, сеф.

Студио 1/3 со балкон : Студиото е со големина од 25м2 , има мини кујна и балкон, гарнитура на расклопување, сеф.

Студио 1/2 на мансарда без балкон : Студиото е со големина од 15м2 , со мини кујна и кровен прозор, на 5 кат, без лифт, без балкон, сеф.

 

        Тип на соби

Услуга

05.06.-30.06.

01.07.-31.08.

01.09.-30.09.

Зафатеност

1/2 соба стандард со балкон

Наем

38,00

45,00

39,00

Max 2 лица

Студио 1/3 со балкон

Наем

49,00

65,00

55,00

Max 3 лица

Студио 1/2 без тераса на мансарда со кровни прозори

Наем

29,00

39,00

35,00

Max 3 лица

  •         Цените се на база наем на соба на ден  
  •         Туристичката такса не е вклучена во цената и се доплаќа на лице место.
  •         Пријавување / Одјавување во апартманите : 14:00ч / 10:00ч

 

Можност за органзиран превоз доколку се совпадне наемот со термините за превоз

( секоја сабота одење и враќање)

  • Цена за превоз 40 €
  • Превоз за деца од 0 до 3.99 – 20 €

Превоз:

Поаѓање во 03:00ч. на паркингот кај салата Борис Трајковски

Ќе се патува согласно моменталните протоколи за превоз.

За време на патувањето задолжително е носење на маска со која се покрива устата и носот


Галерија