Апартмани BUDVA INN 3*-Будва

краток опис
од 35,00 €

Опис

Апартмани BUDVA INN 3*-Будва

Апартманите  BUDVA INN 3* се лоцирани во популарната населба во Будва Вељи Виногради, на оддалеченост од 400м од познатата Словенска плажа и на своите гости им нудат удобни соби со балкони и бесплатен Wi-Fi интернет.

Опис на собите:

1/2 соба со балкон: Собата е со големина од 14-20м2 со француски лежај, фрижидер, клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, фен.

1/3 соба со балкон : Собата е со големина од 23м2 ,стандардна трокреветна соба,клима, балкон, фен, фрижидер, Wi-Fi, .

Апартман 1/4 со 2 балкони : Студиото е со големина од 43м2 ,2 балкони, со мини кујна. Има еден француски лежај и 2 кревети.

Апартман 1/3 со 2 балкони : Студиото е со големина од 44м2 ,2 балкони, со мини кујна. Има еден француски лежај и гарнитура на развлекување.

Апартман 1/3 со балкони : Студиото е со големина од 36м2 ,со мини кујна. Има еден француски лежај и гарнитура на развлекување.

 

        Тип на соби

Услуга

05.06.-09.07.

10.07.-25.08

26.08.-30.09.

Зафатеност

1/2 соба со балкон

Наем

35,00

42,00

35,00

Max 2 лица

1/3 со балкон

Наем

45,00

55,00

45,00

Max 3 лица

Апартман 1/4 со балкон

Наем

68,00

78,00

68,00

Max 4 лица

Апартман 1/3 со 2 балкони

Наем

68,00

78,00

68,00

Max 3 лица

Студио делукс 1/3 со балкон

Наем

55,00

59,00

55,00

Max 3 лица

  •         Цените се на база наем на соба на ден
  •         Доплата за појадок во пицерија Феникс – 4,5 € по лице на ден, дете 0-2,99 гратис.
  •         Туристичката такса не е вклучена во цената и се доплаќа на лице место.
  •         Пријавување / Одјавување во апартманите : 14:00ч / 10:00ч

 

Можност за органзиран превоз доколку се совпадне наемот со термините за превоз

( секоја сабота одење и враќање):  

  • Цена за превоз 40 €
  • Превоз за деца од 0 до 3.99 – 20 €

Превоз:

Поаѓање во 03:00ч. на паркингот кај салата Борис Трајковски

Ќе се патува согласно моменталните протоколи за превоз.

За време на патувањето задолжително е носење на маска со која се покрива устата и носот


Галерија