Хостел 88 - Бечичи

краток опис
од 149,00 €

Опис

Хостел 88 - Бечичи

Хостел 88 е лоциран во Бечичи, 700м од плажа и 500м од магистралата. Располага со 22 четирикреветни соби со кревети на спрат. Секоја соба има сопствена бања, клима, кабловска ТВ, бесплатен интернет, шкафчиња со клуч за секого посебно, постелнина и пешкири. Во објектот има заеднички простории кои се на располагање на сите гости, како и автомати за пијалоци и ужинки. Исто така има можност за изнајмување на велосипеди. 

Термин Ноќевања Цена
03.07. - 10.07. 7 149,00 €
10.07. - 17.07. 7 149,00 
17.07. - 24.07. 7 149,00 €
24.07. - 31.07. 7 149,00 €
31.07. - 07.08. 7 149,00 €
07.08. - 14.08. 7 149,00 €
14.08. - 21.08. 7 149,00 €
21.08. - 28.08. 7 149,00 €
28.08. - 04.09.  7 139,00 €
04.09. - 11.09. 7 129,00 €
11.09. - 18.09.  7 129,00 €
     


Дадените цени се за сместување по лице во четирикреветна соба.

Цените се на база ноќевање со појадок ( ББ) и вклучен превоз на релација Скопје – Будва – Скопје

 • Во собата може да се сместат помалку лица, но секој празен кревет се плаќа 60 €
 • Туристичката такса не е вклучена во цената и се доплаќа на лице место:
 • Возрасни 1.5 €
 • Деца од 12 до 17.99г – 1 €
 • Деца од 2 до 11.99г – 0.5 €

        ПОПУСТИ:

 • За уплатени 2 аранжмани 7+7 одобруваме попуст од 10 %  на вториот аранжман  
 • Во аранжманот не е вклучено задолжително патничко осигурување.
 • Цена само превоз 40 €
 • За сопствен превоз цената се намалува за 25 €
 • Превоз за деца од 0 до 3.99 – 20 €
 • Превоз:

Поаѓање во 03:00ч. на паркингот кај салата Борис Трајковски

Ќе се патува согласно моменталните протоколи за превоз.

За време на патувањето задолжително е носење на маска со која се покрива устата и носот.

 


Галерија