Хотел Ibiza 3 *

краток опис
од 209,00 €

Опис

Хотел Ibiza 3 *

       https://harmonia.al/index.php/ibiza-hotel/

Хотелот IBIZA 3* е еден од хотелите на Harmonia Hotels Group, дизајниран како многу удобен хотел со услуга за 3* во кој претежно се сместуваат семејства со деца. Ги нуди сите можности за сместување, еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четирикреветни соби(апартмани). Опремени се со сите удобности за поминување на пријатен одмор. Лоциран е веднаш позади хотелот Albanian Star 4*, и гостите може да ги користат сите услуги од тој хотел.

Термин Ноќевања Цена по лице во               1/2 стандард соба
20.06. – 27.06. 7 209,00 €
27.06. – 04.07. 7 219,00 €
04.07. – 11.07. 7 249,00 €
11.07. – 18.07.  7 249,00 €
18.07. – 25.07. 7 249,00 €
25.07. – 01.08. 7 249,00 €
01.08. – 08.08. 7 249,00 €
08.08. – 15.08. 7 249,00 €
15.08. – 22.08.  7 249,00 €
22.08. – 29.08.  7 249,00 €
29.08. – 05.09. 7 219,00 €
05.09. – 12.09. 7 209,00 €
12.09. – 19.09. 7 209,00 €

        Цените се на база полупансион (ноќевање со појадок и вечера) шведска маса и вклучен превоз на релација Скопје – Драч – Скопје

 •         Доплата за 1/1 (еднокреветна соба) – 15 €
 •         Доплата за полн пансион (ноќевање со појадок, ручек и вечера) – 7 € по лице на ден
 •         Доплата за Се Вклучено (all inclusive) – 14 € по лице на ден
 •         Доплата за Туристичка Такса на лице место во хотелот – 1€ по лице на ден ( деца до 3 г. не плаќаат)
 •         За уплатени 2 аранжмани 7+7 одобруваме попуст од 10%  на вториот аранжман  

    

 • За трето лице цената се намалува за 20%
 • Деца од 0 до 5.99 г. – не се наплаќа
 • Деца од 6 до 11.99 г. Во соба со 2 возрасни – 50 %
 • Деца од 6 до 11.99 г. Во соба со 1 возрасен – цената се намалува за 30%
 • Две деца од 6 до 11.99 г. Сами во соба – цената се намалува за 30 %
 • Во аранжманот не е вклучено задолжително патничко осигурување.
 • Цена само превоз 30 €
 • За сопствен превоз се намалува цената за 25 €
 • Превоз за деца од 0 до 5.99 – 20 €

        Пријавување во собите е од 14:00ч, Одјавување во 11:00ч.

 • Превоз:

Поаѓање во 05:00ч. на паркингот кај салата Борис Трајковски

Ќе се патува согласно моменталните протоколи за превоз.

За време на патувањето задолжително е носење на маска со која се покрива устата и носот


Галерија